4 bedrooms Villa in Tilal City, UAE No. 16395

€ 997,575 € 2,237 per m²
Tilal City, UAE
4
Bedrooms
6
Bathrooms
446 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary