2787.1m² Land in Al Marjan Island, UAE No. 19501

€ 5,799,857 € 2,081 per m²
Al Marjan Island, UAE
-
Bedrooms
-
Bathrooms
2787.1 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Land Construction Status: Secondary