3 bedrooms Villa in Dubai Hills Estate, UAE No. 26061

€ 2,145,947 € 7,982 per m²
Dubai Hills Estate, UAE
3
Bedrooms
4
Bathrooms
268.86 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary