No image

4 bedrooms Townhouse in Dubai Land, UAE No. 19510

€ 811,980 € 3,362 per m²
Dubai Land, UAE
4
Bedrooms
4
Bathrooms
241.5 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary