4 bedrooms Townhouse in Al Furjan, UAE No. 35143

€ 985,975 € 3,371 per m²
Al Furjan, UAE
4
Bedrooms
4
Bathrooms
292.46 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary