No image

4 bedrooms Townhouse in Dubai Land, UAE No. 30691

€ 812,933 € 3,487 per m²
Dubai Land, UAE
4
Bedrooms
4
Bathrooms
233.1 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary