4 bedrooms Townhouse in Yas Island, UAE No. 47006

€ 1,509,732 € 13,979 per m²
Yas Island, UAE
4
Bedrooms
6
Bathrooms
108 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary