4 bedrooms Townhouse in Dubai Land, UAE No. 28594

€ 696,799 € 3,211 per m²
Dubai Land, UAE
4
Bedrooms
5
Bathrooms
217 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary