4 bedrooms Villa in Meadows, UAE No. 27899

€ 1,681,958 € 5,029 per m²
Meadows, UAE
4
Bedrooms
4
Bathrooms
334.4 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary