6 bedrooms Villa in Al Barari, UAE No. 28019

€ 6,379,838 € 4,637 per m²
Al Barari, UAE
6
Bedrooms
7
Bathrooms
1375.8 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary