5 bedrooms Villa in Yas Island, UAE No. 17025

€ 1,623,959 € 2,522 per m²
Yas Island, UAE
5
Bedrooms
7
Bathrooms
644 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary