3 bedrooms Villa in Al Reem Island, UAE No. 17144

€ 1,484,763 € 3,180 per m²
Al Reem Island, UAE
3
Bedrooms
4
Bathrooms
467 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary