4 bedrooms Villa in Yas Island, UAE No. 17243

€ 730,782 € 3,514 per m²
Yas Island, UAE
4
Bedrooms
5
Bathrooms
208 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary