4 bedrooms Villa in Abu Dhabi, UAE No. 17251

€ 1,879,152 € 7,038 per m²
Abu Dhabi, UAE
4
Bedrooms
5
Bathrooms
267 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary