2 bedrooms Apartment in Dubai, UAE No. 17909

€ 1,384,759 € 8,565 per m²
Dubai, UAE
2
Bedrooms
2
Bathrooms
161.67 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: IV quarter, 2023 Property Type: Apartment Construction Status: Off plan